Szkoła Podstawowa nr 1 im. M. Konopnickiej w Wołczynie

Nasza Szkoła to przyjemne i spokojne miejsce do nauki i zabawy. Szkoła zapewnia wszechstronny rozwój osobowy uczniów. W naszych działaniach dydaktyczno-wychowawczych rodzice pełnią rolę wspierającą i współtworzącą. Uczymy szacunku dla wspólnego dobra oraz przygotowujemy do życia w rodzinie, w społeczności lokalnej i w państwie poprzez przekazywanie dziedzictwa kulturowego.

Odsłony: 1218

Dnia 2410.2017 r o godz. 17.00 w sali gimnastycznej odbyła się uroczystość :Pasowania na ucznia". W poczet uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 przyjęto pierwszoklasistów z klasy I a i I b.

 

Pierwszoklasiści przygotowali pod okiem swoich pań wychowawczyń program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności wokalne, taneczne i recytatorskie.

Po zakończeniu części artstycznej wszyscy pierwszoklasiści złożyli slubowanie na sztandar Szkoły. Następnie pani Dyrektor Celina Zając dokonała aktu pasowania na ucznia, pani Wicedyrektor Ewa Rogoża założyła birety, a pamiątkowe dyplomy wręczyły panie wychowawczynie. Po uroczystości wszyscy uczniowie udali się na słodki poczęstunek.

Ten dzień na długo zostanie pierwszoklasistom w pamięci.