Szkoła Podstawowa nr 1 im. M. Konopnickiej w Wołczynie

Nasza Szkoła to przyjemne i spokojne miejsce do nauki i zabawy. Szkoła zapewnia wszechstronny rozwój osobowy uczniów. W naszych działaniach dydaktyczno-wychowawczych rodzice pełnią rolę wspierającą i współtworzącą. Uczymy szacunku dla wspólnego dobra oraz przygotowujemy do życia w rodzinie, w społeczności lokalnej i w państwie poprzez przekazywanie dziedzictwa kulturowego.

Odsłony: 1907

Informujemy, że zgodnie z Zarządzeniem nr 532/2018 Burmistrza Wołczyna z dn. 2 lutego 2018 r. rekrutacja na rok szkolny 2018/19 do oddziałów przedszkolnych oraz klas I trwać będzie do 12 marca 2018 r. Rodzice chcący zapisać dziecko do naszej Szkoły mogą otrzymać odpowiedni wniosek lub zgłoszenie w sekretariacie Szkoły lub pobrać je bezpośrednio ze strony. Osoby zamieszkałe w obwodzie Szkoły zgłaszają dziecko do klasy I, natomiast pozostali składają wniosek o przyjęcie.

Dokumenty do pobrania:
Przypominamy, że do obwodu szkoły należą następujące lokalizacje
  • Ulice: Astrów, Azaliowa, Brzechwy, Byczyńska, Bzowa, Chabrów, ks. Jana Dzierżona, Dożynkowa, Elizy Orzeszkowej, Harcerska, Irysowa, Jaśminowa, Kluczborska, Kościelna, Kościuszki, Krokusowa, Krótka, Hugona Kołłątaja, Kwiatów Polskich, Leśna, Młyńska, Namysłowska, Ogrodowa, Opolska, Plac Partyzantów, Polna, Powstańców, Poznańska, Przyjaciół, Różana, Rynek, Rzeczna, Słonecznikowa, Sobótki, Szymonowska, Szpitalna, Traugutta, Tulipanowa, Plac Wolności, Wrzosowa;
  • Sołectwo Gierałcice;
  • Sołectwo Ligota Wołczyńska;
  • Sołectwo Markotów Duży;
  • Sołectwo Markotów Mały